Środa 28 lipca 2021 | Imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

Rejestracja Zaloguj się
golfkwidzyn
AVIVA - SPRAWDZAMY JAKOŚĆ KWIDZYŃSKIEGO POWIETRZA - KLIKNIJ TUTAJ

Kultura > Teatr

CEZARY PAZURA W KWIDZYNIE

W miniony piątek, podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej, odbył się występ znanego aktora i kabareciarza - Cezarego Pazury. W ciągu półtoragodzinnego występu, artysta swoimi żartami doprowadzał całą publikę do łez.

 

Cezary Pazura

 

Występ kabaretowy zaczął się o godzinie 19.00, a zapowiedź była punktualna i żadna osoba z widowni nie spóźniła się, co bardzo ucieszyło gwiazdę wieczoru. Pazura od razu przystąpił do serwowania żartów. Aktor rozpoczął swoje kabaretowe show od poinformowania widowni o swoim 25-leciu pracy artystycznej.                     

Po tym niezbędnym preludium Cezary Pazura przedstawił pierwsze dowcipy, i to o ludziach, którzy w tym dniu byli najważniejsi (czyli o nauczycielach). Po każdym opowiedzianym żarcie publiczność wybuchała głośnym śmiechem, a za najbardziej udane kawały aktor dostawał aplauz na stojąco.

Gdy pierwsza część występu zakończyła się, artysta zapowiedział swojego kolegę, który przyjechał z nim do naszego miasta – Pawła Dłużewskiego. Było to sporym zaskoczeniem dla widzów, lecz nikt nie zawiódł się na nieznanym bliżej kabareciarzu, gdyż opowiadał on równie śmieszne żarty, jak główny bohater całego piątkowego widowiska.

Oceń artykuł
Autor: Mateusz Modzelewski | Środa 19 października 2011 | 000 17919
KWIDZYNIACY MAM PROGNOZA POGODY
Prawa autorskie 2010 - 2021 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem