Sobota 18 września 2021 | Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

golfkwidzyn

GWARDIA OPOLE - MMTS KWIDZYN 34:20 (20:9)

Szczypiorniści MMTS-u przegrali wyjazdowy mecz z Gwardią Opole 20:34. Podopieczni trenera Bartłomieja Jaszki zagrali przede wszystkim nieskutecznie, popełniając do tego wiele błędów niewymuszonych. Rewelacyjnie zaprezentował się bramkarz Dawid Balcerek, który w 7 minucie zastąpił kontuzjowanego Adama Malchera i dla przeciwników stał się zaporą trudną do przejścia (skuteczność 50 proc.).

Spotkanie od początku było pod kontrolą gospodarzy, chociaż do stanu 6:6 rywalizacja była wyrównana. Potem opolanie znacznie poprawili grę obronną i to wystarczyło do zdeklasowania konkurentów. Przez 13 minut MMTS trafił zaledwie raz do bramki przeciwników, a gospodarze w tym czasie zdobyli aż 10 goli. Już do przerwy różnica wynosiła 11 bramek.

Druga część meczu była wyzbyta emocji, ponieważ zawody były praktycznie rozstrzygnięte, a miejscowi grając na luzie powiększyli swoją przewagę do czternastu punktów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 34:20. Następna próba nerwów czeka nas 22 maja (o godz. 13.00), bo wtedy podejmować będziemy MKS Zagłębie Lubin.

Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn 34:20 (20:9)

Gwardia Opole: Malcher, Balcerek - Lemaniak 3, Sosna 1, Fabianowicz 2, Zarzycki 5, Klimków 2, Jankowski 2, Zadura, Kawka 2, Mauer 7, Morawski 2, Działakiewicz 4, Kucharzyk 1, Kowalski 3.

Karne: 4 bramki / 5 rzutów

Kary: 6 minut (Zadura x 2, Klimków)

MMTS Kwidzyn: Szczecina, Matlęga - Grzenkowicz, Orzechowski 2, Krieger 1, Peret 1, Zieniewicz 1, Biegaj 3, Guziewicz 2, Ossowski, Potoczny 2, Nastaj 3, Szyszko 2, Landzwojczak 1, Jankowski 2, Przytuła.

Karne: 3 bramki / 6 rzutów

Kary: 18 minut (Landzwojczak x 3, Orzechowski x 2, Krieger, Potoczny, Nastaj, Przytuła) + czerwona kartka dla Bartosza Nastaja

Autor: oprac. eska | Niedziela 16 maja 2021 | 000 839