Czwartek 5 sierpnia 2021 | Imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy

Rejestracja Zaloguj się
golfkwidzyn
AVIVA - SPRAWDZAMY JAKOŚĆ KWIDZYŃSKIEGO POWIETRZA - KLIKNIJ TUTAJ

Kultura > Promocja

KCK DLA DZIECI

Ten rok obfituje w masę nieprzewidzianych zwrotów akcji. Ominęły nas i Was wszystkie wydarzenia plenerowe, masa koncertów i spektakli zostało przełożonych lub wręcz odwołanych. Sytuacja nie nastrajała nas optymistycznie. Niemniej jednak zawsze jest to światełko w tunelu, do którego się podąża. Naszym światełkiem na chwilę obecną będzie dzień 13 września.  

 

To właśnie tego dnia (od godz. 15:00) na placu przed teatrem najmłodsi widzowie będą mieli szansę na obejrzenie spektaklu “Jaś i Małgosia” oraz filmu familijnego “Jak zostać kotem”.
Wydarzenie odbywać się będzie w reżimie sanitarnym.

WSTĘP WOLNY!!!

Spektakl dla dzieci “Jaś i Małgosia” reż. Z. Kulwicki
W tajemnicy przed ojcem Jaś i Małgosia wybierają się do lasu po urodzinowy prezent dla niego. Zaskoczone przez burzę rodzeństwo gubi w lesie powrotną drogę do domu.
Co było dalej? Wiadomo! Zła czarownica itd. A może było inaczej? Historia Jasia i Małgosi jest powszechnie znana, co nie oznacza, że grudziądzka adaptacja bajki nie będzie zaskakiwać.
Miejsce: pastylka przed teatrem

Film familijny “Jak zostać kotem” reż. B. Sonnenfeld
Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony… w ciele domowego kota, należącego do jego własnej rodziny. Niezwykła przemiana doprowadzi do serii zdumiewających wydarzeń, a bohater na własnej skórze sprawdzi trafność powiedzenia mówiącego, że… koty mają dziewięć żyć.
Miejsce: plac przed teatrem/leżaki
Oceń artykuł
Autor: KCK | Środa 2 września 2020 | 000 2255
KWIDZYNIACY MAM PROGNOZA POGODY
Prawa autorskie 2010 - 2021 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem