Czwartek 5 sierpnia 2021 | Imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy

Rejestracja Zaloguj się
golfkwidzyn
AVIVA - SPRAWDZAMY JAKOŚĆ KWIDZYŃSKIEGO POWIETRZA - KLIKNIJ TUTAJ

Kontakt > Regulamin portalu

REGULAMIN PORTALU WWW.PULSKWIDZYNA.PL1.

 

Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez Portal www.pulskwidzyna.pl na rzecz jego użytkowników. Korzystanie z pełnych możliwości portalu możliwe jest tylko po uprzedniej rejestracji (na stronie redakcyjnej oraz niezależnie na forum). Zarejestrowani użytkownicy uzyskują możliwość:

- zamieszczania wpisów oraz dodawania tematów do forum,

- dodawania własnych artykułów (wymaga kontaktu z administratorem w celu nadania dodatkowych uprawnień, albo przesłania materiału na adres redakcji),

- tworzenia własnych galerii, oraz dodawanie zdjęć do galerii,

- dodawania filmów do portalu.

W przypadku braku jednej z dwóch możliwych rejestracji umożliwia się użytkownikowi przeglądanie treści umieszczonych na portalu i ewentualne umieszczanie komentarzy pod artykułami.

 

 

2.

 

Dostęp do Portalu Społecznościowego www.pulskwidzyna.pl posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet. Ci z użytkowników, którzy założyli uprzednio konto w Portalu mogą używać na stronach Portalu zarezerwowanych dla nich loginów. Platforma Społecznościowa może uwarunkować umożliwienie zamieszczania wpisów, komentarzy oraz zdjęć na stronach Portalu od dokonania przez użytkowników uprzedniej rejestracji w Portalu Społecznościowego www.pulskwidzyna.pl.

 

3.

 

Użytkownik Portalu Społecznościowego www.pulskwidzyna.pl publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Platforma Społecznościowa nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na stronach Portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

 

4.

 

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Społecznościowego www.pulskwidzyna.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Etykiety oraz propagujących przemoc i łamanie prawa.

 

5.

 

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Społecznościowego www.pulskwidzyna.pl komentarzy oraz wpisów, które obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 – 196 Kodeksu karnego), obrażają osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego) i zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

 

6.

 

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Społecznościowego www.pulskwidzyna.pl komentarzy oraz wpisów, które zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999 r.).

 

7.

 

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Społecznościowego www.pulskwidzyna.pl komentarzy oraz wpisów, które przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.).

 

8.

 

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników bez zgody właściciela Portalu na stronach www.pulskwidzyna.pl przekazów reklamowych oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.

 

9.

 

Redakcja Portalu zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 4, 5, 6, 7 i 8 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa na Portalu Społecznościowego przez użytkowników w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 4, 5, 6, 7 i 8 regulaminu. Użytkownik zamieszczając wpis na stronie Portalu Społecznościowego www.pulskwidzyna.pl przyjmuje do wiadomości, że ewentualne usunięcie przez Portal zamieszczonego przez niego wpisu jest równoznaczne z powiadomieniem go o zamiarze usunięcia wpisu ze względu na naruszenie postanowień pkt. 4, 5, 6, 7 i 8 regulaminu lub ze względu na wpłynięcie urzędowego zawiadomienia lub uzyskanie przez administratora Portalu wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze zamieszczonego wpisu.

 

10.

 

Redakcja nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników Portalu Społecznościowego www.pulskwidzyna.pl innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, którego dane dotyczą lub też na żądanie uprawnionych organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

 

11.

 

Redakcja dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Portalu oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.

 

12.

 

Redakcja zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron Portalu Społecznościowego www.pulskwidzyna.pl oraz możliwości usuwania wpisów, komentarzy oraz zdjęć na Portalu Społecznościowym www.pulskwidzyna.pl bez podawania przyczyn takiego działania.

 

13.

 

Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Portal Społecznościowy www.pulskwidzyna.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

 

Oceń artykuł
Autor: simar | Środa 22 grudnia 2010 | 000 21839
KWIDZYNIACY MAM PROGNOZA POGODY
Prawa autorskie 2010 - 2021 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem