Poniedziałek 2 sierpnia 2021 | Imieniny: Alfonsa, Kariny, Gustawa

Rejestracja Zaloguj się
golfkwidzyn
AVIVA - SPRAWDZAMY JAKOŚĆ KWIDZYŃSKIEGO POWIETRZA - KLIKNIJ TUTAJ

Kultura > Promocja

SOBOTNI KONCERT UNDERFATE

To post-rockowa formacja z Kwidzyna. Ich muzyka jest trudna do zaszufladkowania. O swojej twórczości członkowie zespołu mówią: „Muzyka jaką gramy jest bezpośrednio powiązana z nazwą zespołu. Odnosi się do pewnej drobnej i delikatnej składowej przeznaczenia, określonej przez nas jako podprzeznaczenie, na którą mamy wpływ i przez, którą możemy wpływać na to, co teoretycznie jest już zapisane – przeznaczone. W ten sposób muzyka nam przeznaczona, powstająca w wyniku subtelnego przeplatania konkretnych brzmień, jest dokładnie tym, co pragniemy grać.”

 

Równo dwa lata temu debiutowali singlem w audycji Offensywa Piotra Stelmacha w Radiowej Trójce, a 31 stycznia 2015 r. wydali debiutancki koncept album „Seven”, który opowiada historię chłopca budzącego się po 14 latach śpiączki. Motyw liczby „siedem” jest symboliczny i pojawia się wielokrotnie w wielu aspektach epickiego konceptu.  

Przedsprzedaż biletów w klubie Winners w godz. 20-6 (w cenie 10 zł). Można też rezerwować pod numerem 603 348 549 u menagerki klubu.

Oceń artykuł
Autor: sam | Sobota 25 listopada 2017 | 000 5402
KWIDZYNIACY MAM PROGNOZA POGODY
Prawa autorskie 2010 - 2021 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem