Poniedziałek 2 sierpnia 2021 | Imieniny: Alfonsa, Kariny, Gustawa

Rejestracja Zaloguj się
golfkwidzyn
AVIVA - SPRAWDZAMY JAKOŚĆ KWIDZYŃSKIEGO POWIETRZA - KLIKNIJ TUTAJ

Puls Kwidzyna > O tym się mówi

ZAAKCEPTOWALI JEDNOGŁOŚNIE PRZEWODNICZĄCEGO RM

Mariusz Wesołowski (PO) był jedynym kandydatem na stanowisko przewodniczącego Rady Miejskiej w Kwidzynie. W głosowaniu tajnym tę kandydaturę poparło 18 radnych uczestniczących, w tym momencie, w posiedzeniu (29 czerwca). Nikt nie był przeciwny, nikt nie wstrzymał się od głosu. Mariusz Wesołowski zastąpił na tym stanowisku swojego klubowego kolegę – Kazimierza Gorlewicza.

 

- Mam nadzieję, że swoją funkcję będę pełnił należycie i Państwa nie zawiodę. Postaram się, żeby nasze obrady przebiegały w taki sposób jak dziś. Będę się też starał, żeby mieszkańcy oglądając naszą pracę, wiedzieli, że Kwidzyn leży nam na sercu – powiedział zaraz po wyborze Mariusz Wesołowski.

W ten oto sposób na finiszu bieżącej kadencji dotychczasowy dyrektor ZSO nr 1 w Kwidzynie zastąpił aktualnego dyrektora DPS w Kwidzynie i Ryjewie. Czy będzie miało to istotny wpływ na funkcjonowanie kwidzyńskiego samorządu? Zapewne częściową odpowiedź uzyskamy już podczas sierpniowej sesji.

Oceń artykuł
Autor: kasa | Poniedziałek 10 lipca 2017 | 001 5023
ag
11-07-2017, 08:44
IP: 91.232.175.243
no , mając takie poparcie zainteresowany powinien wyjść lub wstyrzymać się od głosu . wydaje mi się ,że to takie naturalne!
KWIDZYNIACY MAM PROGNOZA POGODY
Prawa autorskie 2010 - 2021 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem