Wtorek 28 września 2021 | Imieniny: Luby, Wacława, Salomona

Rejestracja Zaloguj się
golfkwidzyn
AVIVA - SPRAWDZAMY JAKOŚĆ KWIDZYŃSKIEGO POWIETRZA - KLIKNIJ TUTAJ

Puls Kwidzyna > Kronika policyjna

CZOŁOWE ZDERZENIE Z TIREM - OFIARA ŚMIERTELNA

Wczoraj po południu (16.06), na drodze krajowej nr 55, doszło do wypadku drogowego. Jeden z uczestników zginął na miejscu.


W poniedziałek na drodze krajowej nr 55 (gm. Ryjewo) doszło do wypadku drogowego. Na łuku drogi czołowo zderzył się samochód dostawczy z ciężarowym. W wyniku tego zdarzenia kierowca samochodu dostawczego poniósł śmierć na miejscu.

- Wczoraj, około godz. 16.27, dyżurny komendy powiatowej policji w Kwidzynie został poinformowany o wypadku drogowym do którego doszło na drodze krajowej nr 55. Na miejsce wypadku skierowano patrol policji i służby ratunkowe - informuje nas rzecznik prasowy KPP w Kwidzynie. - Z wstępnych ustaleń wynika, że 23 letni kierowca samochodu dostawczego marki Opel wykonywał manewr wyprzedzania na łuku drogi, w wyniku czego zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku
samochodem ciężarowym DAF. Kierowca samochodu dostawczego poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierowca samochodu ciężarowego z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.
Oceń artykuł
Autor: oprac. eska | Wtorek 17 czerwca 2014 | 000 6872
KWIDZYNIACY MAM PROGNOZA POGODY
Prawa autorskie 2010 - 2021 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem