Wtorek 28 września 2021 | Imieniny: Luby, Wacława, Salomona

Rejestracja Zaloguj się
golfkwidzyn
AVIVA - SPRAWDZAMY JAKOŚĆ KWIDZYŃSKIEGO POWIETRZA - KLIKNIJ TUTAJ

Kultura > Wydarzenia

„PIASEK” W DOBREJ FORMIE

W ostatni piątek kwidzyńska hala widowiskowo-sportowa po raz kolejny gościła bardzo znanego wykonawcę. Tym razem fanów przyciągnął Andrzej Piaseczny, który przybył do naszego miasta ze swoimi największymi przebojami i bardzo sprawnym bandem. Wieczór okazał się dobrym preludium przed sobotnim Dniem Kobiet, bo Piasek okazał się absolutnym profesjonalistą i przysporzył zebranym sporo radości.

 

Koncert Piaska trwał półtorej godziny. Z głośników leciały takie utwory jak: „Jeszcze bliżej”, „To co dobre, to co lepsze”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Śniadanie do łóżka”, „Prawie do nieba”. Bardzo ciepło została przyjęta piosenka „Podaruj mi trochę słońca”, którą brawurowo wraz z zespołem wykonała Dominika Kurdziel. Kwidzyniacy świetnie bawili się przy wszystkich utworach. Większość kompozycji została zagrana w zupełnie nowych aranżacjach, co bardzo spodobało się publiczności, która wręcz prosiła artystę po zagraniu bloku zasadniczego, aby nie schodził ze sceny i dalej bisował.

Wypada pochwalić wzorowe nagłośnienie jak na możliwości kwidzyńskiej hali, bo przecież nie wszyscy akustycy potrafili sobie poradzić wcześniej z tym problemem. Jedynym drobnym mankamentem tego udanego wieczoru była niemożliwość uzyskania autografów. Zgromadzona po koncercie dosyć duża grupka fanów nie doczekała się piosenkarza, który zaszył się na zapleczu sceny. Tylko najbardziej wytrwali uzyskali (i to drogą pośrednią) podpisy piosenkarza na płytach i plakatach.

Oceń artykuł
Autor: kasa | Wtorek 11 marca 2014 | 000 9650
KWIDZYNIACY MAM PROGNOZA POGODY
Prawa autorskie 2010 - 2021 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem