Piątek 17 września 2021 | Imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta

Rejestracja Zaloguj się
golfkwidzyn
AVIVA - SPRAWDZAMY JAKOŚĆ KWIDZYŃSKIEGO POWIETRZA - KLIKNIJ TUTAJ

Kultura > Wydarzenia

„JAKA TO MELODIA?” - O KROK OD ZWYCIĘSTWA

7 października w TVP 1, w programie Roberta Janowskiego „Jaka to melodia?” po raz kolejny wystąpili kwidzyniacy. Nasza reprezentantka – Anna Surowiec, co prawda nie weszła do finału, ale dzielnie walczyła o zwycięstwo i dostarczyła nam wielu emocji.

 

Pani Anna przybyła do programu razem z Orkiestrą Dętą „Helikon” z kwidzyńskiej szkoły muzycznej. Grę rozpoczęła imponująco, zdobywając najwięcej punktów, co pozwoliło jej przejść do następnej rundy. Niestety później było już trudniej, zawodnik z Dusznik-Zdroju okazał się lepszy.

Odcinek był wyjątkowy, bo każdemu uczestnikowi towarzyszył zespól muzyczny, który reprezentował jego miejscowość. W tym odcinku do boju stanęły trzy miasta: Kwidzyn, Nowy Sącz i Duszniki-Zdrój. Występ „Helikonu” i pani Ani wspierał dyrektor Szkoły Muzycznej Jarosław Golder i dyrektor Kwidzyńskiego Centrum Kultury Marek Wawryniuk, który zachęcał widzów do odwiedzenia naszego miasta: „U nas jest i historycznie i nowocześnie i pięknie”. To był już drugi w tym roku występ kwidzyniaków w programie Janowskiego. W marcowym odcinku Orkiestra Dęta „Helikon” asystowała Dariuszowi Szwangruberowi.

 

Kwidzyniacy w TVP 1W kadrze telewizyjnym dominacja kwidzyniaków była oczywista


Oceń artykuł
Autor: Anna Mroczkowska | Środa 10 października 2012 | 000 6334
KWIDZYNIACY MAM PROGNOZA POGODY
Prawa autorskie 2010 - 2021 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem