Środa 13 listopada 2019 | Imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna

Rejestracja Zaloguj się
RADIO KWIDZYNIAKÓW
AVIVA - SPRAWDZAMY JAKOŚĆ KWIDZYŃSKIEGO POWIETRZA - KLIKNIJ TUTAJ

Puls Kwidzyna > O tym się mówi

WYNIKI DO SEJMU W NASZYM OKRĘGU WYBORCZYM

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 w okręgu gdańskim są już znane. Z naszego województwa (z dwóch okręgów - nr 25 i  26) do sejmu wejdzie 26 posłów. Kto z okręgu gdańskiego będzie reprezentował nasze województwo oznaczyliśmy na niebiesko.

 

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1    NEUMANN Sławomir Arkadiusz    25 202
2    WAŁĘSA Jarosław Leszek    61 805
3    POMASKA Agnieszka Dominika    39 103
4    ADAMOWICZ Piotr    41 795
5    CHMIEL Małgorzata    13 557
6    SARNOWSKI Józef Leon    3 887
7    BOROWCZAK Jerzy Stanisław    5 491
8    WIDZ Piotr    4 460
9    BAUĆ Piotr Paweł    443
10    BAGIŃSKI Piotr Wojciech    2 540
11    WÓJCIK Małgorzata Joanna    1 505
12    GANCAREWICZ Monika Katarzyna    888
13    LISEK Krzysztof    1 180
14    SKONIECZNY Stefan Leon    2 127
15    MICHALSKI Jacek Wojciech    2 790
16    KACPROWICZ Beata Maria    965
17    KULAS Jan Edward    1 602
18    HANDKE-OWSIAK Alicja    1 081
19    CZYŻEWSKA Agata Anna    1 094
20    POBŁOCKA Natalia Zuzanna    794
21    ŚLEDŹ Mariusz    715
22    MAJ Lucyna    1 080
23    REZMEROWSKI Roman Kazimierz    424
24    LIEDER Ewa    3 956
Razem        218 484

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1    SELLIN Jarosław Daniel    29 834
2    PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej    89 384
3    ŻEBROWSKI Arwid Marek    7 304
4    KILIAN Jan    7 110
5    CYMAŃSKI Tadeusz    8 019
6    SMOLIŃSKI Kazimierz    10 993
7    RABENDA Karol Kazimierz    1 647
8    CELMER Sylwia Agnieszka    1 755
9    KORALEWSKI Kazimierz Marian    739
10    RAKOWSKI Tomasz Jędrzej    990
11    PETKOWSKI Paweł Piotr    532
12    KEMPA Anna Magdalena    1 834
13    SULEWSKA Katarzyna Joanna    927
14    WIECZOREK Jan Antoni    535
15    GÓRNIAK Sonia Anna    760
16    WITTNER Marcin Daniel    606
17    STOLC Grażyna Jadwiga    660
18    CABAJ Joanna Dorota    1 388
19    JASIŃSKI Mirosław    416
20    WAŃCZYK-KULPIŃSKA Katarzyna Maria    298
21    BROŻEK Anna    1 005
22    IMIANOWSKA Barbara    370
23    STANKIEWICZ Filip Andrzej    504
24    RACZAK Grzegorz    2 143
Razem        169 753

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1    MACIEJEWSKA Beata Monika    23 319
2    BANACH Jolanta Maria    22 485
3    KOWALCZUK Łukasz    2 873
4    ŚNIEG Andrzej Stanisław    4 211
5    PIĘKOŚ Michał Rafał    2 578
6    OCHOCKA Iwona    2 885
7    STROJNY Olga    2 026
8    GWOŹDŹ Edward Rajmund    468
9    HRYNIEWSKI Wojciech    739
10    NOWAK Karolina    1 466
11    KRÓL Judyta Anna    990
12    PACEK Igor    543
13    HODERNY Adam Ryszard    917
14    GREKULAK Ksenia    512
15    KŁOS Wojciech Jakub    529
16    CYGAN Mirosław Wojciech    429
17    STAŻEWSKA Anna Ewa    462
18    WADLEWSKA Lucyna Beata    241
19    BYLICA Bartosz    266
20    MARKIEWICZ Dorota Maria    455
21    WICHERT Marcin Krystian    466
22    ŻOCHOWSKA Anna Kazimiera    502
23    SZKUDLAREK Joanna Dorota    932
24    KOPERSKI Romuald Wincenty    942
Razem        71 236

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
1    URBANIAK Michał Piotr    14 918
2    PRUŚ Sylwester Zbigniew    6 126
3    MOJZESOWICZ Wojciech    661
4    ZABOROWSKI Arkadiusz    1 412
5    WELKA Michał    843
6    OCHAŁ Andrzej    1 234
7    WYSOKIŃSKA Monika Agnieszka    1 168
8    RABĘDA Krzysztof    827
9    CZARNECKA Anna    1 384
10    PAWEŁCZAK Barnaba Bogusz    294
11    PAPROCKA Małgorzata Maria    382
12    PIASECKA Dorota Magdalena    451
13    PASZKO Dagmara    548
14    LABUDA Katarzyna    745
15    SEREDYŃSKI Konrad Bartłomiej    365
16    BRODNICKA Kamila Kinga    294
17    FALIŃSKA Urszula    175
18    LANDOWSKA Agnieszka Monika    289
19    SZABLEWSKA Joanna Maria    231
20    WILK Piotr Jerzy    2 008
21    ADAMOWICZ Emilia Regina    1 294
22    CHOJNACKA Izabela Anna    528
23    STĘPKOWSKI Adrian    489
24    KRZYWKOWSKI Marcin Piotr    1 487
Razem        38 153

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1    KOBYLARZ Andrzej Sławomir    7 463
2    TRAWICKI Krzysztof Gabriel    5 310
3    PAWŁOWSKA Maria Urszula    2 774
4    KUCHAREK Adam Antoni    1 199
5    KACZYŃSKI Leszek Józef    1 057
6    SARNOWSKI Wojciech Ireneusz    1 400
7    BIERNACKI Paweł Piotr    1 227
8    CYMERYS Wojciech    646
9    TUSK Lucyna Maria    1 022
10    NOWAK Bartosz Kazimierz    1 035
11    DASZKIEWICZ Maria Jolanta    830
12    KŁOS Małgorzata Maria    991
13    WERONIECKI Bartosz Szymon    992
14    GRAHN Marianna    228
15    MICHALAK Leszek    374
16    KAMIŃSKI Paweł    644
17    DOMBROWSKA-GRUBBA Beata Agnieszka    571
18    HOŁUBOWSKI Bartosz Rafał    237
19    RYBAKOWSKA Małgorzata    336
20    MŁOT Andrzej    545
21    PASZEK Krystyna    447
22    DĄBEK-STOBIERSKA Janina Maria    211
23    GRAJOSZEK Zbigniew Mariusz    226
24    DORNIAK Tomasz    1 438
Razem        31 203
Oceń artykuł
Autor: oprac. eska | Poniedziałek 14 października 2019 | 000 1125
PROGNOZA POGODY KWIDZYNIACY MAM
Prawa autorskie 2010 - 2019 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem