Poniedziałek 1 czerwca 2020 | Imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany

Rejestracja Zaloguj się
RADIO KWIDZYNIAKÓW
AVIVA - SPRAWDZAMY JAKOŚĆ KWIDZYŃSKIEGO POWIETRZA - KLIKNIJ TUTAJ

Kultura > Wydarzenia

I FESTIWAL SMAKÓW FOOD TRUCKÓW W KWIDZYNIE

Na zewnątrz coraz cieplej, pogoda zachęca do aktywności, a co na świeżym powietrzu robi się najlepiej? Próbuje nowych smaków! Już w ostatni weekend kwietnia szykuje się porządna wyżerka! To Festiwal Smaków Food Trucków w Kwidzynie.

 

Wiosną zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. Na powitanie cieplejszej pory roku mieszkańcy Kwidzyna będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną i znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz pierwszy zagości w Kwidzynie otwierając nowy sezon foodtruckowy.  

Przez dwa dni targowisko miejskie przy ul. Kopernika zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.  

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach imprezy przygotowano specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.  

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Kwidzynie. To już 27 i 28 kwietnia. W sobotę od 12:00 do 21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny.  

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia: https://www.facebook.com/events/327634424560410/

Oceń artykuł
Autor: sam | Czwartek 11 kwietnia 2019 | 000 2240
MAM KWIDZYNIACY PROGNOZA POGODY
Prawa autorskie 2010 - 2020 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem