Piątek 26 kwietnia 2019 | Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Festiwal Smaków

CHROBRY GŁOGÓW - MMTS KWIDZYN 27:21 (13:11)

Od przegranej rundę rewanżową na parkietach PGNiG Superligi rozpoczęli szczypiorniści MMTS Kwidzyn. Najgorsze jest to, że nasi szczypiorniści stracili szansę zdobycia punktów w całkowicie złym stylu. O tym meczu trzeba zapomnieć jak najszybciej, bo w niedzielę czeka nas starcie z Wybrzeżem.

Kibice w głogowskiej hali obserwowali zacięty pojedynek, ale jedynie w pierwszej części spotkania. Gospodarze od samego początku postawili twarde warunki, a ich obrona sprawiała wrażenie monolitu trudnego do pokonania. Głogowianie stosunkowo szybko uzyskali przewagę (6:3). Kilka udanych interwencji Bartosza Dudka ułatwiło zadanie kwidzyniakom i byliśmy blisko remisu. Do przerwy gospodarze prowadzili 13:11, co zwiastowało kolejne emocje po zmianie stron. W drugich 30 minutach miejscowi popełniali zdecydowanie mniej błędów, a przede wszystkim okazali się skuteczniejsi. Ostatecznie Chrobry wygrał z MMTS-em zasłużenie 27:21.

Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 27:21 (13:11)

Chrobry Głogów: Kapela, Stachera - Babicz 7, Orpik 4, Bartczak 3, Bekisz 2, Biegaj, Klinger 1, Makowiejew 5, Rydz 3, Sadowski 1, Tylutki 1, Warmijak

MMTS Kwidzyn: Dudek, Makowski - Orzechowski 3, Kryński 1, Krieger 3, Peret 6, Janiszewski, Adamski 2, Rosiak, Nogowski, Ossowski 1, Potoczny 5, Landzwojczak.

Autor: oprac. eska | Piątek 1 lutego 2019 | 000 394