Poniedziałek 13 lipca 2020 | Imieniny: Irwina, Margarety, Sary

Rejestracja Zaloguj się
RADIO KWIDZYNIAKÓW
AVIVA - SPRAWDZAMY JAKOŚĆ KWIDZYŃSKIEGO POWIETRZA - KLIKNIJ TUTAJ

Kultura > Promocja

MUZYKA Z KAWĄ W TLE - ART VOICE

Charles Aznavour, Kabaret Starszych Panów, Marek Grechuta, Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka – utwory tych wspaniałych artystów zagoszczą na deskach Czarnej Sali w koncercie „Dojrzała miłość” i mimo, że wybrzmią głosem młodych artystów z grupy wokalnej Art Voice, to wzruszą i zachwycą równie mocno jak w oryginalnych wykonaniach.

 

W ramach cyklu „Muzyka z kawą w tle”, w dniu 22 listopada o godz. 18-tej zapraszamy na recital przesiąknięty poezją śpiewaną i tradycyjnie już kawowym aromatem. W poprzednich koncertach tego cyklu słuchaliśmy Antoniego Murackiego, Michała Łanuszkę oraz Kacpra Kuszewskiego. Tym razem wystąpi nasza grupa Art Voice. Zaprezentują się laureaci konkursów mniejszych i większych, lokalnych oraz ogólnopolskich, którym akompaniować będą koledzy i koleżanki z Art Voice. Artystów do koncertu przygotował instruktor Kwidzyńskiego Centrum Kultury i założyciel grupy - Marcin Sawicki.

Pomysł organizacji cyklu „Muzyka z kawą w tle” zrodził się z potrzeby serca, chęci prezentacji tego, czego raczej nie usłyszymy w komercyjnych stacjach, a co skłoni nas do chwili refleksji i zapomnienia o zabieganym świecie. Na kameralnych koncertach organizatorzy pragną prezentować zarówno artystów niszowych jak i tych, którzy na swoje koncerty nie przyciągają tłumów, a przecież mają nam coś ważnego do przekazania. Koncerty odbywają się w kameralnym gronie (około 70 osób) w Czarnej Sali przy ul. Słowiańskiej, a na każdym z nich (dzięki Cafe Sati Polska) serwowana jest kawa i słodka niespodzianka. Te drobnostki splecione w całość tworzą niezwykłą atmosferę zapomnienia się w muzyce.

W celu łatwiejszego dostępu do kultury cykl koncertów charakteryzuje się formułą „płać ile uważasz”, czyli obowiązkowej zapłaty, ale według własnej oceny. Jest do propozycja zapłaty za koncert i docenienia jego wartości (w zależności od zasobności portfela uczestnika koncertu jak również, jego wewnętrznych odczuć, gdyż za koncert można zapłacić również po jego wysłuchaniu). Jest to również informacja dla organizatorów, na ile trafili w gusty i oczekiwania. Podziękowania należą się tym widzom, którzy pomimo wniesienia dobrowolnej opłaty przed koncertem, decydują się dopłacić również po jego wysłuchaniu.

Wejściówki dostępne w sekretariacie KCK (od 5 listopada) i w kasie kina (od 6 listopada).

Oceń artykuł
Autor: oprac. eska | Czwartek 1 listopada 2018 | 000 2472
MAM KWIDZYNIACY PROGNOZA POGODY
Prawa autorskie 2010 - 2020 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem