Czwartek 23 maja 2019 | Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Rejestracja Zaloguj się
RADIO KWIDZYNIAKÓW
AVIVA - SPRAWDZAMY JAKOŚĆ KWIDZYŃSKIEGO POWIETRZA - KLIKNIJ TUTAJ

Puls Kwidzyna > O tym warto wiedzieć

STREFA OGRANICZONEGO POSTOJU PRZY ULICY TARGOWEJ

11 czerwca br. zostanie wprowadzona kolejna na terenie miasta strefa ograniczonego postoju. Zmianą organizacji ruchu objęty zostanie fragment ul. Targowej od ul. Braterstwa Narodów do budynku nr 26. Zasady ruchu wewnątrz strefy będą analogiczne do tych znanych już z istniejących stref przy ul. Kościuszki oraz Braterstwa Narodów.

 

Strefa ograniczonego postoju obowiązuje od poniedziałku do piątku (w godzinach od 10:00 do 17:00). Parkowanie pojazdów wewnątrz strefy jest bezpłatne, jednak ograniczone czasowo do maksymalnie jednej godziny. Ograniczenie to nie dotyczy miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych.

Korzystający z parkingów położonych w strefie zobowiązani są do wskazania godziny przyjazdu. W tym celu zaleca się stosowanie kart zegarowych służących do rozliczenia czasu postoju pojazdów. Kartę należy ustawić na czas przyjazdu i umieścić w widocznym miejscu za przednią szybą pojazdu. W przypadku, gdy nie mamy dostępu do karty zegarowej dopuszcza się wskazanie godziny przyjazdu w inny niebudzący wątpliwości sposób (np. poprzez zapisanie godziny na kartce papieru).  

Kartę zegarową można otrzymać bezpłatnie w Urzędzie Miejskim, Starostwie Powiatowym oraz w Straży Miejskiej.

Oceń artykuł
Autor: www.kwidzyn.pl | Środa 6 czerwca 2018 | 000 1036
KWIDZYNIACY MAM PROGNOZA POGODY
Prawa autorskie 2010 - 2019 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem