Niedziela 24 marca 2019 | Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora
6°C WIATR:
7ms
06:36 19:04

Rejestracja Zaloguj się
RADIO KWIDZYNIAKÓW
AVIVA - SPRAWDZAMY JAKOŚĆ KWIDZYŃSKIEGO POWIETRZA - KLIKNIJ TUTAJ

Gospodarka > Promocja

„TRZYNASTKA” NA MIARĘ CZASÓW

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kwidzynie oraz Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i Spółka połączyli siły i… przy ulicy Kopernika 25A dokonali modernizacji Sklepu „Trzynastka. Wysoki standard, spora przestrzeń, przyjemny wystrój i ekspedientki w jednakowych uniformach - to wszystko robi wrażenie.

 

Kwidzyńska PSS „Społem” nie raz udowodniła, że ma ambicje, aby odegrać ważną rolę na lokalnym rynku - dlatego wciąż realizuje i przeprowadza nowe inwestycje. Po dokonaniu modernizacji swoich dziesięciu placówek handlowych teraz przyszedł czas na podwyższanie ich standardów. Zaczęto od sklepu przy ulicy Kopernika, który 9 marca udostępniono klientom. Podczas uroczystości otwarcia Jacek Dagil - prezes „Społem” PSS podziękował załodze i administracji za wkład pracy w to przedsięwzięcie.

- Jest to wspólne dzieło firmy Zieliński i Społem. Z firmą Zieliński współpracujemy od wielu, wielu lat i gdyby nie ona, to ten sklep zapewne by tak nie wyglądał – podkreślił prezes. - Myślę, że jest to chluba naszego miasta - nie mówię w tej chwili o tym sklepie, bo zapewne za chwilę tak będzie, ale o firmie Zielińscy, która jest bardzo znana na naszym rynku. My jako „Społem” nie wyobrażamy sobie, abyśmy nie mieli w naszych sklepach ich produktów. Jest to firma, która rozwija się bardzo prężnie nie tylko w województwie, ale i w całej Polsce.

W imieniu firmy Zieliński Dariusz Miś – dyrektor ds. rozwoju i marketingu, podziękował przedsiębiorcom, którzy brali udział przy modernizacji sklepu.

- Wspólnymi siłami otworzyliśmy coś wyjątkowego, pięknego, spełniającego oczekiwania wszystkich konsumentów. Dziękuję głównemu wykonawcy - Arkadiuszowi Krzemińskiemu. Bogusławowi Bronk z firmy chłodniczej, Grzegorzowi Szulmak, Adamowi Kędziora za stolarkę  i wykończenia drewniane.

 

Zobacz sam

„Trzynastka” jest placówką dzierżawioną, o powierzchni 461,84 m2 (powierzchnia sali sprzedaży 320 m2) mieści się w Galerii Kopernik przy ul. Kopernika 25 A. Jest sklepem typowo spożywczym, z tradycjami i na miarę czasów. Ma przygotowaną ofertę dla każdego klienta. Bardzo dużą powierzchnię zajmuje dział mięsny, na którym wypiekane jest mięso. Jest też piec do wypieków całego asortymentu pieczywa i słodkich ciast francuskich. Nie zabrakło stoiska monopolowego z bardzo dużym wyborem win francuskich, a także działu z asortymentem artykułów do codziennego użytku.

- Jest to taki pierwszy wzorcowy sklep i myślę, że w niedługim czasie, jak grzyby po deszczu będą powstawały kolejne. Dziękuję panu Wojciechowi Zielińskiemu za duży wkład finansowy i dziękuję, że ten sklep mógł tak się zmienić - powiedział Jacek Dagil.

Sklep swoim wystrojem oraz działaniem ma odnosić się do tradycji, aby wszystkim jego klientom przyjemnie robiło się zakupy.

- Prosimy o wyrozumiałość, bo na początku zawsze znajdą się jakieś niedociągnięcia, utrudnienia i niedogodności. Zmieniamy się dla was... więc proszę o tolerancję – zakończył prezes kwidzyńskiej „Społem” PSS.


Kwidzyńskie SpołemDariusz Miś, Maciej Kaźmierski, Ewelina Sikora, Mieczysław Kulesz i Jacek Dagil


Kwidzyńskie Społem

Oceń artykuł
Autor: eska | Czwartek 15 marca 2018 | 002 8397
Gapa
15-03-2018, 12:37
IP: 91.232.175.244
Fajne były czasy, jak się mieszkało naprzeciwko i co innego tam było !
wyborca
18-03-2018, 10:49
IP: 79.186.38.99
Panie ekspedientki dalej z Ukrainy w tym polskim sklepie?
MAM PROGNOZA POGODY KWIDZYNIACY
Prawa autorskie 2010 - 2019 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem