Sobota 27 maja 2017 | Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
8°C WIATR:
7ms
05:24 21:58

Rejestracja Zaloguj się
POGODA
WIRTUALNA WYCIECZKA PO KWIDZYNIE - panoramiczne zdjęcia - KLIKNIJ TUTAJ

Kultura > Strefa niezależna

GOSPEL PROJECT

Po raz kolejny byliśmy świadkami fantastycznego koncertu w wykonaniu „Harfa Gospel Choir”. Tym razem zespół zaprosił swoich przyjaciół i sympatyków do kwidzyńskiego teatru, aby przedstawić się i zaprezentować w zupełnie nowej konfiguracji.

 

GOSPEL PROJECT

 

Do projektu Anny Głogowskiej-Firlej dołączyła (jak to często bywa) Magdalena Rzemek-Urbanowicz, która sprokurowała przyjazd do Kwidzyna licznej grupy dzieci i młodzieży z Kołobrzegu. Oprawa koncertu została wzmocniona „Kołobrzeskimi Nutkami” z schola przy Bazylice Mariackiej w Kołobrzegu (pod kierownictwem siostry Zacharii) i bardzo sprawnym zespołem akompaniującym wokalistom, którego skład był również „międzymiastowy”.  

- Pierwszy koncert za nami! Nie mogę zebrać sił, nie mogę się skupić, jestem jeszcze na scenie, jestem jeszcze z tymi ludźmi. Czas na chwilę się zatrzymał. Dziś jeszcze nie dam rady podziękować i wyrzucić te wszystkie emocje, spostrzeżenia, aby zacząć odliczać dni do 11 czerwca i kolejnego koncertu w Bazylice w Kołobrzegu – takie słowa napisała Magda na swoim funpage zaraz po kwidzyńskim koncercie.

Kwidzyńska publiczność była zachwycona. Po występie można było usłyszeć głośne podziękowania za ilość wrażeń artystycznych a przede wszystkim za mega klimat i sporą dawkę dobrej energii.

Oceń artykuł
Autor: eska | Czwartek 18 maja 2017 | 000 190
MAM KWIDZYNIACY VENTO
Prawa autorskie 2010 - 2017 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem