Czwartek 26 kwietnia 2018 | Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny
13°C WIATR:
18ms
06:18 21:06

Rejestracja Zaloguj się
RADIO KWIDZYNIAKÓW
WIRTUALNA WYCIECZKA PO KWIDZYNIE - panoramiczne zdjęcia - KLIKNIJ TUTAJ

Kultura > Strefa niezależna

GOSPEL PROJECT

Po raz kolejny byliśmy świadkami fantastycznego koncertu w wykonaniu „Harfa Gospel Choir”. Tym razem zespół zaprosił swoich przyjaciół i sympatyków do kwidzyńskiego teatru, aby przedstawić się i zaprezentować w zupełnie nowej konfiguracji.

 

GOSPEL PROJECT

 

Do projektu Anny Głogowskiej-Firlej dołączyła (jak to często bywa) Magdalena Rzemek-Urbanowicz, która sprokurowała przyjazd do Kwidzyna licznej grupy dzieci i młodzieży z Kołobrzegu. Oprawa koncertu została wzmocniona „Kołobrzeskimi Nutkami” z schola przy Bazylice Mariackiej w Kołobrzegu (pod kierownictwem siostry Zacharii) i bardzo sprawnym zespołem akompaniującym wokalistom, którego skład był również „międzymiastowy”.  

- Pierwszy koncert za nami! Nie mogę zebrać sił, nie mogę się skupić, jestem jeszcze na scenie, jestem jeszcze z tymi ludźmi. Czas na chwilę się zatrzymał. Dziś jeszcze nie dam rady podziękować i wyrzucić te wszystkie emocje, spostrzeżenia, aby zacząć odliczać dni do 11 czerwca i kolejnego koncertu w Bazylice w Kołobrzegu – takie słowa napisała Magda na swoim funpage zaraz po kwidzyńskim koncercie.

Kwidzyńska publiczność była zachwycona. Po występie można było usłyszeć głośne podziękowania za ilość wrażeń artystycznych a przede wszystkim za mega klimat i sporą dawkę dobrej energii.

Oceń artykuł
Autor: eska | Czwartek 18 maja 2017 | 001 6956
Gienek
03-06-2017, 10:22
IP: 46.112.213.76
Poczynania Pani Madzi w Kołobrzegu- zachęcam do zapoznania się.....

http://www.e-kg.pl/aktualnosci/5303-jest-sama-i-ma-chore-dziecko-od-miesiecy-walczy-o-wlasne-mieszkanie
MAM PROGNOZA POGODY KWIDZYNIACY
Prawa autorskie 2010 - 2018 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem