Niedziela 27 maja 2018 | Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

Rejestracja Zaloguj się
RADIO KWIDZYNIAKÓW
WIRTUALNA WYCIECZKA PO KWIDZYNIE - panoramiczne zdjęcia - KLIKNIJ TUTAJ

Sport > Zawodowy

ADRIAN W REPREZENTACJI

Trener Tałant Dujszebajew powołał kadrę Polski na pierwsze dwa mecze eliminacji ME 2018. Wśród wybrańców znalazł się również Adrian Nogowski z MMTS Kwidzyn. Pierwszy mecz Polacy rozegrają u siebie z Serbią (3 listopada) a cztery dni później walczyć będą na wyjeździe z Rumunią (7 listopada).

 

Reprezentanci spotkają się na zgrupowaniu w Gdańsku pod koniec października i pozostaną tam do kolejnego spotkania. Po raz pierwszy wśród nich znajdzie się Adrian Nogowski, który zachwyca ostatnio bardzo równą formą.

 

Szeroki skład kadry Polski:

1. Szmal Sławomir – KS Vive Tauron Kielce

2. Bielecki Karol – KS Vive Tauron Kielce

3. Lijewski Krzysztof – KS Vive Tauron Kielce

4. Chrapkowski Piotr – KS Vive Tauron Kielce

5. Jurkiewicz Mariusz – KS Vive Tauron Kielce

6. Jachlewski Mateusz – KS Vive Tauron Kielce

7. Paczkowski Paweł – KS Vive Tauron Kielce

8. Kus Mateusz – KS Vive Tauron Kielce

9. Gębala Tomasz – SPR Wisła Płock SA

10. Gębala Maciej – SPR Wisła Płock SA

11. Daszek Michał – SPR Wisła Płock SA

12. Morawski Adam – SPR Wisła Płock SA

13. Krajewski Przemysław – KS Azoty Puławy

14. Przybylski Rafał – KS Azoty Puławy

15. Łyżwa Krzysztof – KS Azoty Puławy

16. Gierak Łukasz – TuS N-Luebbecke

17. Nogowski Adrian – MMTS Kwidzyn

18. Daćko Marek – Górnik Zabrze Piłka Ręczna SA

19. Syprzak Kamil – FC Barcelona Lassa (ESP)

20. Wyszomirski Piotr – TBV Lemgo (GER)

 

KADRA NARODOWA B

Z kolei trenerzy Damian Wleklak i Marcin Lijewski powołali zawodników do Kadry Narodowej B mężczyzn na cykl akcji szkoleniowych zorganizowanych w Płocku (w tym samym terminie jak pierwszy zespół). Tutaj również znaleźli się piłkarze ręczni z kwidzyńskiego klubu. Zaszczytu dostąpili Paweł Genda, Antoni Łangowski i Kelian Janikowski.

1. Kornecki Mateusz – KS Górnik Zabrze

2. Morawski Adam – SPR Wisa Płock SA

3. Genda Paweł – MMTS Kwidzyn

4. Łangowski Antoni – MMTS Kwidzyn

5. Janikowski Kelian – MMTS Kwidzyn

6. Rogulski Łukasz – SPR Wybrzeże Gdańsk

7. Kondratiuk Adrian – SPR Wybrzeże Gdańsk

8. Prymlewicz Wojciech – SPR Wybrzeże Gdańsk

9. Kużdeba Łukasz – MKS Zagłębie Lubin

10. Czuwara Jan – MKS Zagłębie Lubin

11. Małecki Patryk – MKS Zagłębie Lubin

12. Bąk Ignacy – SPR Chrobry Głogów

13. Pawłowski Kacper – SPR Chrobry Głogów

14. Kupiec Mikołaj – KS Meble Wójcik Elbląg

15. Góralski Mateusz – MKS Piotrkowianin Piotrków

16. Szczęsny Denis – TUSEM Essen (GER)

Rezerwa:

• Wróbel Mateusz – – SPR Wybrzeże Gdańsk

• Jamioł Rafał – KSSPR Końskie

• Witkowski Przemysław – KS Górnik Zabrze

• Malczewski Jakub – KS Meble Wójcik Elbląg

• Szopa Marcin – KS Meble Wójcik Elbląg


oprac. eska
Oceń artykuł
Autor: oprac. eska | Czwartek 20 października 2016 | 000 3413
KWIDZYNIACY MAM PROGNOZA POGODY
Prawa autorskie 2010 - 2018 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem