Niedziela 27 maja 2018 | Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

Rejestracja Zaloguj się
RADIO KWIDZYNIAKÓW
WIRTUALNA WYCIECZKA PO KWIDZYNIE - panoramiczne zdjęcia - KLIKNIJ TUTAJ

Puls Kwidzyna > O tym się mówi

TAK SIĘ NIE PARKUJE

Parkowanie jest z całą pewnością jedną z najbardziej stresujących części egzaminu na prawo jazdy. Jednak życie pokazuje, że to czego nauczono przed uzyskaniem niezbędnego dokumentu do prowadzenia pojazdów nie jest w późniejszym czasie w ogóle przestrzegane. Przynajmniej dotyczy to części kierowców.

 

Kierowcy samochodów czy to przed sklepami, czy to przed różnego rodzaju instytucjami - parkują jak im się podoba. Takie zachowanie innych irytuje, bo sztuka ta staje się coraz bardziej powszechna. Wolna amerykanka obowiązuje na terenie całego miasta i już nikogo nie dziwi.

Wskazywaliśmy ostatnio na ścieżkę rowerową dla aut przy ulicy Konopnickiej, gdzie bezkarnie kierowcy pojazdów osobowych przez cały dzień parkują. I nikt sobie z tego nic nie robi. Straż Miejska dopiero po telefonicznym donosie zjawia się i „czyści” teren. Zdajemy sobie sprawę, że jest to walka z wiatrakami, a na ewentualne efekty trzeba będzie trochę poczekać.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia wykonane 20 lutego przed Halą Widowiskowo-Sportową przy ul. Wiejskiej, na których widać egoistyczne zachowanie kierowców. Był to dzień, kiedy rozgrywano turniej piłki ręcznej i w pobliżu obiektu trudno było znaleźć wolne miejsce.


Mistrz weekenduWicemistrzTeż podium
Oceń artykuł
Autor: eska | Czwartek 25 lutego 2016 | 000 5536
KWIDZYNIACY MAM PROGNOZA POGODY
Prawa autorskie 2010 - 2018 © Puls Kwidzyna | Projekt i wykonanie Studio Siedem